Meble.com.pl - komfort na miarę

Bujane fotele Spring Summes firmy LeBle Fot. LeBle

Meble do bujania - w różnych stylach i rozmiarach

  • Autor: kh
  • 21 lip 2014 15:54

Kto z nas, będąc dzieckiem nie marzył choć raz o koniu na biegunach? Kto nie lubił delikatnego kołysania - tego rytmicznego ruchu kojarzącego się z bezpieczeństwem i opieką mamy? Ci, którzy nadal do tego tęsknią, zdecydować się mogą na meble do bujania.

Dostępna na polskim rynku oferta mebli, na których można się bujać jest bardzo różnorodna. Obejmuje zarówno meble na wskroś tradycyjne - jak na przykład wykonane z giętego drewna, finezyjne fotele takich marek jak Paged czy Fameg, jak też modele bardzo nowoczesne - na przykład minimalistyczne modele "Vega" Dan-Form i "Diamond Rocker Chair" Kubikoff. Nie brakuje wśród nich również foteli reprezentujących stylistykę folkową i rustykalną.

Na uwagę zasługują również meble, które w pierwszej chwili nie kojarzą się z typowymi "bujakami" - tapicerowane fotele i szezlongi, których masywność pozornie kłóci się z ideą delikatnego ruchu. Modele te, dzięki zaawansowanym mechanizmom pozwalają na pełny komfort wypoczynku, oczywiście obejmujący kołysanie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA