Meble.com.pl - komfort na miarę

Wykonane z litego dębu dzikiego meble Mystique wprowadzą do jadalni wyjątkowy nastrój - elegancki, ale jednocześnie bliski naturze. Fot. Meble Matkowski

Meble do jadalni. 10 pomysłów na piękne wnętrze

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 26 paź 2015 10:51 (aktualizacja: 27 paź 2015 07:51)

Jak urządzić jadalnię, aby była funkcjonalna i piękna? Zobacz nasze propozycje mebli z rysunkiem drewna.

Urządzając dom czy mieszkanie warto salon i jadalnię urządzić w podobnej konwencji. Szczególnie jeśli oba te pomieszczenia nie są podzielone ścianami. W kolekcjach polskich producentów znajdziemy meble z jednej serii dedykowane zarówno przestrzeni dziennej, jak i jadalni. A jakie kolekcje cieszą się teraz największą popularnością? 

Po modzie na biel w wysokim połysku, przyszedł czas na nieco stonowane barwy, cieplejsze i znacznie bardziej przytulne. Najmodniejsze dziś kolekcje mebli do jadalni to te, wykończone dekorem z prawdziwego drewna. Producenci dają nam do wyboru wiele ciekawych wybarwień, różniących się od siebie nie tylko samym odcieniem drewna, ale również widocznością usłojenia czy niedoskonałościami, jak sęki lub spękania. 

W meblach do jadalni niezwykle ważne jest także oświetlenie. Meble z rysunkiem drewna warto podkreślić ciepłym kolorem oświetlenia, dającym złotą poświatę. Dzięki temu umieszczone za szybą szkło czy porcelana będą pięknie wyeksponowane, a jadalnia nabierze wyjątkowego klimatu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA