Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Sardynia z oferty Agata Meble. Biel stołu świetnie komponuje się z drewnianym blatem. Fot. Agata Meble

Meble do jadalni. 10 przepięknych kolekcji w bieli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 25 maj 2015 10:02 (aktualizacja: 26 maj 2015 08:32)

Biała jadalnia zachwyca eleganckim i ponadczasowym wyglądem. Zarówno kolekcje nowoczesne, jak i klasyczne potrafią stworzyć we wnętrzu niepowtarzalny efekt. Dziś prezentujemy 10 przepięknych kolekcji w bieli, które naprawdę warto zobaczyć.

Jadalnia to prawdziwe serce domu. Wbrew pozorom to właśnie ona, a nie salon, skupia przy sobie rodzinę. Dlatego warto przy urządzaniu jadalni poświęcić więcej uwagi meblom, jakie w niej ustawimy. Nie tylko temu, aby stół miał odpowiednią długość, krzesła miękkość, ale też by stylistyka mebli była zachwycająca. Nie ma bowiem nic przyjemniejszego, niż spożywanie posiłków w eleganckim i wykwintnym wnętrzu. 

Spośród wszystkich dostępnych na polskim rynku mebli do jadalni, szczególną urodą odznaczają się kolekcje utrzymane w bieli. Zarówno tej śnieżnobiałej, jak i w kolorze jaśniutkiego kremu. Producenci łączą również biel z naturalnym drewnem sprawiając, że kolekcje są naturalne i niezwykle przytulne. Jeśli chcemy stworzyć nowoczesną jadalnię, wybierzmy meble w połysku. To gwarancja modnego i minimalistycznego wnętrza. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy 10 przepięknych białych kolekcji. Nowoczesnych, klasycznych oraz ocieplonych drewnem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA