Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Sena" przeznaczona dla osób lubiących drewniane wzory. Dostępna jest w wybarwieniu dąb sękaty. Charakterystycznym elementem kolekcji są szerokie i płaskie uchwyty we frontach. Fot. Telmex

Meble do jadalni. 15 nowości z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 30 gru 2014 09:50 (aktualizacja: 31 gru 2014 08:09)

Jadalnia to serce naszego mieszkania i miejsce w którym życie towarzyskie łączy się z rodzinnym. To tu spożywamy posiłki, przyjmujemy gości i czytamy poranną gazetę przy filiżance kawy. Warto więc uważnie przemyśleć jej aranżacje. Zobaczcie aktualną ofertę polskich sklepów meblowych.

Od niedawna jadalnie przeżywają swój renesans. Kiedyś posiłki spożywaliśmy głównie w kuchni, dziś jeśli tylko miejsce dostępne w domu na to pozwala - wolimy stołować się w jadalni z dala od kuchennych zapachów i bałaganu, który tworzy się podczas gotowania.

Aranżacja naszego mieszkania wiele mówi o nas samych i o naszych upodobaniach. Właśnie dlatego na urządzenie mieszkania, dekoracje sypialni, czy jadalni warto poświęcić czas i energię. Jeśli nie masz pomysłów jak to zrobić, zobacz naszą galerię zdjęć i znajdź inspirację idealną dla siebie!

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA