Meble.com.pl - komfort na miarę

Różne krzesła przy jednym stole to modny sposób na ożywienie aranżacji jadalni. Ciekawiej będzie, jeśli oprócz kształtu będą miały również inne kolory. Fot. Furniture Village

Meble do jadalni. 5 pomysłów, jak ją urządzić

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 gru 2015 10:02 (aktualizacja: 23 gru 2015 08:30)

Meble do jadalni to krzesła i stół, lecz aby prezentowała się ona modnie, potrzebny jest jeszcze ciekawy pomysł. Zobaczcie 5 propozycji, jak ją urządzić.

Jadalnia coraz częściej zajmuje przestrzeń w salonie, ponieważ nie mamy na nią miejsca w kuchni. Dlatego też ważne jest, aby prezentowała się stylowo i zgodnie z obowiązującymi trendami. Urządzając miejsce, przy którym będziemy wspólnie jadać posiłki, jak również przyjmować gości, można czasem porzucić tradycyjne metody aranżacji  i puścić wodze fantazji. 

Ciekawym rozwiązaniem może być ustawienie krzeseł w różnych kolorach i odmiennych kształtach przy jednym stole. Warto, aby stół miał prostą, nierzucającą się w oczy stylistykę, bowiem to właśnie krzesła mają grać pierwsze skrzypce. Modne są dziś także stoły, gdzie drewniany blat łączy się ze stalowymi nogami. To mebel, który pasuje do wnętrz industrialnych, ale i nowoczesnych. 

W nowoczesnej jadalni sprawdzą się doskonale krzesła wykonane z plastiku. Przezroczyste siedziska dodadzą wnętrzu przestrzeni i skupią na sobie uwagę gości.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA