Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia "Ombra". Kolekcja dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: jesion coimbra i dąb denver. Cena zestawu: około 1.960 zł. Fot. Forte

Meble do jadalni. Kolekcje za mniej niż 2.5 tys. zł!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 sty 2015 08:46 (aktualizacja: 21 sty 2015 08:41)

Wybór modnych i zarazem funkcjonalnych mebli do jadalni nie jest łatwy. Postanowiliśmy jednak go nieco ułatwić. Dziś prezentujemy rozwiązania, które sprawią, że wasza jadalnia będzie przytulna i stylowa. I to wszystko w cenie, która nie przekracza 2.5 tys. zł.

Od niedawna jadalnie przeżywają swój renesans. Kiedyś posiłki spożywaliśmy głównie w kuchni, dziś jeśli tylko miejsce dostępne w domu na to pozwala - wolimy stołować się w jadalni, z dala od kuchennych zapachów i bałaganu, który tworzy się podczas gotowania.

Jadalnia to pomieszczenie, w którym życie rodzinne łączy się z towarzyskim. To także wizytówka naszego mieszkania. Warto więc urządzić ją zgodnie z najnowszymi trendami. Nie jest to zadanie łatwe, ale stawiając na prostotę formy, stonowane barwy i klasyczne wzornictwo, możemy stworzyć wystrój, któremu "lifting" nie będzie potrzebny przez wiele lat.

Sercem jadalni jest stół. Powinien być wygodny oraz dopasowany do stylu i wielkości całego pomieszczenia. Kiedy wnętrze jest duże właściwie masz nieograniczone możliwości wyboru. Gdy jadalnia nie jest zbyt przestronna, zdecydowanie lepiej sprawdzi się stół okrągły. Zajmie on mniej miejsca i będzie bardziej komfortowy w użytkowaniu.

Kolejnym przydatnym elementem w jadalni są witryny i komody bufetowe. Nie ma bowiem lepszego sposobu na na wyeksponowanie pięknej stołowej zastawy czy porcelany, niż ustawienie w eleganckiej witrynie. Najbardziej popularne są witryny całkowicie przeszklone, które wewnątrz mają szklane, podświetlone półki. Inna propozycja to szafki z zamykane, w których możemy wygodnie przechowywać serwetki czy obrusy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA