Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia Lovell marki Matkowski Meble łączy w sobie piękno naturalnego drewna, nowoczesne, proste kształty, ale też pozytywną energię, która płynie z kolorów. Krzesła w różnych barwach ustawione przy jednym stole wyglądają fenomenalnie. Fot. Matkowski Meble

Meble do jadalni. Najpiękniejsze krzesła w różnych stylach

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 20 marz 2015 09:22 (aktualizacja: 24 marz 2015 08:25)

Krzesła i stół stanowią nierozłączną parę. Można je jednak połączyć w taki sposób, aby były modne i zaskakujące. Zobaczcie najciekawsze meble do jadalni.

Bez krzeseł w jadalni się nie obejdzie. To pewne. Warto jednak uczynić z nich prawdziwy atut stołu, a nawet całego wnętrza domu. Jak je pięknie dopasować?

Klasycznie, wybiera się krzesła pochodzące z tej samej kolekcji co stół. Producenci często proponują kilka modeli jednego rodzaju krzesła. Z tapicerowanym siedziskiem lub nie, z podłokietnikiem lub bez, a nawet na czterech nogach bądź na płozach. Wszystko po to, aby połączyć je z odpowiednim stołem, ale też z łatwością dopasować meble do stylistyki całego wnętrza. Dzięki temu mamy możliwość stworzenia tradycyjnej lub nowoczesnej aranżacji. Wszystko w zależności od potrzeb. 

Istnieje także możliwość stworzenia bardziej awangardowej stylizacji, dzięki połączeniu przy jednym stole, różnych modeli krzeseł. Mogą one całkowicie odbiegać od siebie stylem i materiałem, z jakiego są wykonane. Bardziej bezpiecznym zabiegiem, ale również nowoczesnym, jest połączenie krzeseł tego samego typu, ale w różnych kolorach. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdziecie piękne i modne krzesła, jak również najciekawsze połączenia. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA