Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Ilum to meble o nieregularnych kształtach, gdzie jasne drewno łączy się z nieskazitelną bielą. Fot. Meble Forte

Meble do jadalni. Nowości z polskich sklepów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 05 maj 2016 09:48 (aktualizacja: 05 maj 2016 10:09)

Meble do jadalni powinny być nie tylko piękne, ale i praktyczne. Poszukując idealnego zestawu, warto przyjrzeć się nowościom z polskich sklepów.

Urządzając dom czy mieszkanie warto salon i jadalnię urządzić w podobnej konwencji. Szczególnie jeśli oba te pomieszczenia nie są podzielone ścianami. W kolekcjach polskich producentów znajdziemy meble z jednej serii dedykowane zarówno przestrzeni dziennej, jak i jadalni. Co nowego proponują nam dziś producenci?

Modne są wciąż białe meble w połysku, jednak oprócz nich popularnością cieszą się również kolekcje ocieplone drewnem, jak również meble w nieco bardziej stonowanych barwach, cieplejszych i znacznie bardziej przytulnych. Dlatego też producenci coraz częściej proponują nam kolekcje mebli do jadalni wykończone dekorem z prawdziwego drewna. Dając jednocześnie do wyboru wiele ciekawych wybarwień, różniących się od siebie nie tylko samym odcieniem drewna, ale również widocznością usłojenia czy niedoskonałościami, jak sęki lub spękania. 

W meblach do jadalni niezwykle ważne jest także oświetlenie. Warto wybrać takie bryły, które posiadają ciepły kolor światła, dający złotą poświatę. Dzięki temu umieszczone za szybą szkło czy porcelana będą pięknie wyeksponowane, a jadalnia nabierze wyjątkowego klimatu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA