Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia Montana. Kolor kolekcji - dąb dziki miodowy - sprawi, że wnętrze będzie przytulne i ciepłe, zaś delikatne oświetlenie ukryte w przeszklonych elementach doda mu tajemniczości. Fot. Paged Meble

Meble do jadalni. Nowości z polskich sklepów meblowych

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 kwi 2016 11:25 (aktualizacja: 20 kwi 2016 11:26)

Wybór stołów i krzeseł dostępnych w polskich sklepach jest bardzo bogaty. Możemy wybierać zarówno spośród kolekcji stylowych, jak też bardziej nowoczesnych.

Jadalnia w domach polaków coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. To miejsce nie tylko spożywania codziennych posiłków, ale też celebrowania ważnych, rodzinnych uroczystości. Warto więc aranżacji tego miejsca poświęcić więcej uwagi tak, aby było nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale także wizualnie interesujące i niebanalne. 

Oczywiście podstawą jest zakup odpowiedniego stołu. Możemy wybierać spośród bardzo różnorodnych propozycji. Bardzo ciekawie prezentują się zwłaszcza modele wyróżniające się nowoczesną stylistyką. Stoły ze szklanym blatem oparte na metalowym stelażu, bądź modele w całości wykonane z drewna. Inną opcją są stoły oparte na jednej nodze, prostej w formie lub kształtem przypominającej literę V lub X. 

Z kolei kolekcje stylizowane wyróżniają się bardziej masywną bryłą. Pięknie i elegancko prezentują się zwłaszcza w zestawieniu z krzesłami tapicerowanymi skóra lub tkaniną. Osoby, które preferują bardziej nietypowe rozwiązania klasyczny, drewniany stół mogą zestawić z nowoczesnymi krzesłami, na zasadzie kontrastu. 

Sprawdź kolekcje do jadalni dostępne w ofercie producentów. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA