Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia New York to nowoczesne meble do jadalni w ciepłej kolorystyce. Fot. Paged Meble

Meble do jadalni. Piękne kolekcje na wysoki połysk

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 21 cze 2016 22:21 (aktualizacja: 22 cze 2016 09:45)

Marzy ci się nowoczesna jadalnia? Zobacz, jakie meble na wysoki połysk oferują producenci.

Meble na wysoki połysk nie wychodzą z mody. Meblujemy nimi salony, sypialnie, pokoje dzieci, ale również jadalnie. W tym ostatnim miejscu prezentują się szczególnie interesująco.

Lakierowany na wysoki połysk stół, zestawiony z tapicerowanymi krzesłami to jedna z najmodniejszych propozycji do jadalni. Warto pobawić się tu kolorami oraz fakturami, dzięki którym jadalnia nabierze niepowtarzalnego charakteru. Ciekawym zestawieniem jest biały stół i szare, tapicerowane krzesła lub odwrotnie, stół w ciemnym kolorze z jaśniejszym krzesłami. Modne są modele stołów na jednej nodze, zaś wśród krzeseł prym wiodą modele na płozach.

Jadalnia to jednak nie tylko stół i krzesła, ale również mebel uzupełniające, jak witryny czy komody. Wykończone powierzchnią połyskującą mogą optycznie powiększyć pomieszczenie, rozświetlić je, ale również nadać głębi samej aranżacji. Wybierając meble, w których będziemy przechowywać szkło czy porcelanę, warto zwrócić uwagę na oświetlenie. Umieszczone za szybą światło wydobędzie piękno przechowywanych w meblu przedmiotów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA