Meble.com.pl - komfort na miarę

Stół Ciacci "Slim". Fot. Kler

Meble do jadalni - postaw na biel!

  • Autor: Beata Michalik
  • 17 sie 2014 21:32 (aktualizacja: 18 sie 2014 08:22)

Na temat białych mebli napisaliśmy już wiele. Doceniamy ich uniwersalność, wizualną lekkość i fakt, że "uspokajają" wnętrze, dzięki czemu w ich otoczeniu jakoś łatwiej się odpoczywa.

Białe meble w jadalni to rozwiązanie stosowane raczej rzadko - miejsce,  w którym spotykamy się przy wspólnym posiłku powinno przecież być z założenia przytulne, ciepłe, utrzymane w żywych kolorach, które dodają energii i zwiększają apetyt. Ale jeśli mamy dość wrażeń i bodźców poza jadalnią, a przy jedzeniu wolimy się wyciszyć i zrelaksować - biel będzie idealną alternatywą dla koloru.

W naszej galerii prezentujemy dwadzieścia przykładów jadalni, w których aranżacji wykorzystano białe meble. Są tu propozycje zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów, utrzymane w klasycznym, romantycznym, ale i nowoczesnym stylu, minimalistyczne i pełne subtelnych rzeźbień i elementów dekoracyjnych. Warto przy tym zwrócić uwagę na krzesła, jakie dobrano do stołów w prezentowanych aranżacjach. Czasem prosty w formie stół, o niemal niewidocznych nogach i nierzadko szklanym blacie może być doskonałym tłem dla siedzisk o ciekawych, nietypowych bryłach. Zdarza się też, że na nieskazitelnej bieli jadalni pojawia się też intrygująca plamka koloru. Projektanci wnętrz mają tu naprawdę szerokie pole do popisu!

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA