Kolekcja Sempre firmy Mebin. Fot. Mebin

Kolekcja Sempre firmy Mebin. Fot. Mebin

  • Autor: mg
  • 20 lip 2017 09:17 (aktualizacja: 21 lip 2017 11:57)

Meble do jadalni. Szukasz witryny? Tylko z oświetleniem!

Witryny z oświetleniem nie tylko są bardziej funkcjonalne, ale też stanowią ozdobę każdej jadalni. Dyskretne oświetlenie wydobywa piękno skrywających się w witrynach przedmiotów, a sam mebel przykuwa wzrok swoją atrakcyjnością. Zobacz, jakie witryny możesz kupić w polskich sklepach.

Trudno wyobrazić sobie gustownie urządzoną jadalnię bez witryn, tym bardziej, że Polacy (rzecz jasna, dysponujący większym metrażem) coraz częściej decydują się na przeniesienie miejsca spożywania posiłku z kuchni do jadalni, stanowiącej integralną część salonu.

Zwykle witryny służą do przechowywania zastaw stołowych i sztućców. Pełnią więc funkcję użytkową. Dzięki nim wszystkie przedmioty konieczne do podania posiłku znajdują się na wyciągnięcie ręki. W takiej sytuacji liczą się przede wszystkim pojemność i organizacja wnętrza witryn, a oświetlenie ma ułatwić orientację w ich zawartości.

Nie sposób jednak nie dostrzec dekoracyjnej roli oświetlenia meblowego. Oświetlenie stosowane w witrynach podkreśla ich bryłę, a także ukazuje piękny rysunek zastosowanych dekorów. Poza tym kieruje uwagę na przedmioty zgromadzone wewnątrz. W efekcie nadaje charakter pomieszczeniu, w którym znajduje się mebel.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce