Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Sena przeznaczona dla osób lubiących drewniane wzory. Dostępna jest w wybarwieniu dąb sękaty. Charakterystycznym elementem kolekcji są szerokie i płaskie uchwyty we frontach. Fot. Telmex

Meble do jadalni. Zobacz co jest aktualnie na topie!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 28 lut 2015 21:59

Jadalnia stanowi centrum domu. Przyciąga do siebie wszystkich domowników i gości. Jakie zatem są najmodniejsze meble, które stanowią centrum dowodzenia przestrzenią mieszkalną?

W jadalni można robić wiele. Jeść, pracować, rozmawiać. Ważne, aby te zwykłe, codzienne czynności miały niebywałą atmosferę. Budują ją także meble, które za każdym razem napawają nasz wzrok swą wyjątkowością. Piękny blat stołu oraz solidne krzesła to już połowa sukcesu. Duży stół o ciekawym designie, wygodne krzesła i doborowe towarzystwo to gwarancja udanych chwil, które na zawsze zapadną w pamięć.

Stół to mebel, który powinien przetrwać lata. Solidny i mocny mebel będzie „pamiętać” rodzinne historie, biesiady oraz rozmowy na przeróżne tematy. Tą trwałość zapewnia surowiec, z jakiego stół jest wykonany. Jego blat, który fachowo nazywany powinien być płytą wierzchnią, powinien być masywny i spoczywać na trwałym fundamencie - nogach. 

Jeśli naszym celem jest usadzenie przy stole większej ilości osób – mebel powinien być do tego dostosowany. Ponadto, jeśli przestrzeń dla niego przeznaczona jest dość duża, warto zdecydować się na zakup sporego stołu. To inwestycja, której nigdy nie będzie się żałować.

 WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA