Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble łazienkowe "Sabrina" skierowane do klientów ceniących głównie funkcjonalność. Meble wykonano z płyty wilgocioodpornej mają elegancką i prostą formę. Fot. Noclaf

Meble do łazienki. 15 kolekcji w drewnie

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 19 lis 2014 11:07 (aktualizacja: 20 lis 2014 08:31)

Meble do łazienki z rysunkiem drewna są wyjątkowe same w sobie. Nie tylko ze względu na oryginalny, dopracowany wygląd, ale także z uwagi na pewność, że szybko nam się nie znudzą.

Meble z wykończeniem odwzorowującym rysunek drewna są coraz chętniej wykorzystywane przy urządzaniu wnętrz. W salonie, w kuchni czy łazience tworzą naturalny, ciepły klimat, są też niezwykle przyjemne w dotyku, charakteryzują się trwałością i unikalnym pięknem.

Jeśli chodzi o wzornictwo, kolorystykę i rozwiązania funkcjonalne, rynek "drewnianych" mebli do łazienki jest prawdziwą kopalnią pomysłów. Drewniane meble nie kojarzą się już tylko i wyłącznie z ciężkimi w formie mosiężnymi rzeźbieniami. Producenci i sklepy meblowe idą naprzeciw oczekiwaniom różnorakich gustów, dlatego meble łazienkowe to zarówno nieskomplikowane wzorniczo szafki podumywalkowe, których prostota połączona z elegancją drewna, ale także formy dość wymyślne i osobliwe. Współczesne projekty mebli do łazienki w zgrabny i często interesujący sposób łączą też tradycyjne kanony z nowoczesnością. 

Oczywiście najwięcej jest propozycji w kolorze ciemnym, przy czym największą popularnością cieszą się klasyczne brązy oraz wenge. Królują buki i orzechy. Dużą popularnością cieszy się także rysunek dębu w wybarwieniu naturalnym. Modne są maty, a nawet tzw. efekt drewna na wysoki połysk. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA