Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble "Forma Negro" Fot. Antado

Meble do łazienki. Kolekcje w kolorach czerni i bieli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 paź 2014 10:58 (aktualizacja: 20 paź 2014 07:55)

Białe, czarne, czarno-białe i biało czarne – meble dla wielbicieli klasyki, minimalizmu i ponadczasowej elegancji. Łazienka w bieli i czerni to połączenie, które zawsze się sprawdza. Szczególnie wtedy, kiedy chcemy urządzić miejsce kąpielowe stylowo i z rozmachem.

Biały i czarny, choć są tak bardzo przeciwnymi kolorami, pasują do siebie wyjątkowo dobrze. Stosowane we wnętrzach dają gwarancję na stylową aranżację. Pasują zarówno do stylów nowoczesnych jak i klasycznych. 

To kontrastowe połączenie sprawdza się w aranżacji każdego pomieszczenia, w tym także łazienki. Czarne meble osadzone na tle śnieżnobiałych płytek będą wyglądały efektownie i stylowo. Jeśli stylizacja okaże się zbyt zimna lub surowa, można ją z łatwością ocieplić dodatkami w żywych kolorach. Doskonale pasują do nich czerwienie i soczyste fiolety. Pewne jest, że współczesna łazienka jest czymś więcej niż zwyczajnym miejscem do utrzymania higieny, dzisiaj musi pełnić także funkcje estetyczne. Musi być nie tylko praktyczna, ale też modna i piękna. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA