Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Flores" marki Aquaform, dostępna w kolorach białym i legno jasne. Meble wyróżnia prosty design oraz niewielkie wymiary. Cena: od ok. 199 zł. Fot. Aquaform

Meble do łazienki. Nowości w cenie do 500 zł

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 gru 2014 13:25 (aktualizacja: 19 gru 2014 07:56)

Od kilku lat łazienka zaczyna być traktowana na równi z innymi pomieszczeniami w domu. Projektanci dużą uwagę przywiązują do jej wyposażenia - mebli, sprzętu czy armatury. Dziś prezentujemy piękne kolekcje mebli w cenie nie przekraczającej 500 zł.

Aranżacja przestrzeni kąpielowej od kilku lat zyskuje na znaczeniu. Łazienki są zwykle kontynuacją wzornictwa całego domu i odzwierciedlają charakter wszystkich projektowanych w nim pomieszczeń. Łazienka powinna także wprowadzać użytkownika w dobry nastrój. W tym miejscu rozpoczyna się najbardziej przyjemny, a zarazem najtrudniejszy etap w pracy projektanta - wykreowanie wnętrza o wysokich walorach estetycznych, o indywidualnym charakterze - a to wszystko oczywiście w rozsądnej cenie. 

Czym się charakteryzują najmodniejsze meble do pokojów kąpielowych? Wszechobecny minimalizm sprawia, że oczywiście odznaczają się prostotą aranżacji. Mamy tu na myśli wyraźną przewagę stonowanych barw (wszystkich odcieni bieli oraz szarości). Inny widoczny trend to zwrot w stronę natury, poprzez stosowanie w meblach elementów fornirowanych, stylizowanych i drewnianych, często w duetach z matową, jasną powierzchnią. 

Do małych łazienek najczęściej polecane są niewielkie szafki podumywalkowe lub szafki wiszące. W przypadku większej zabudowy natomiast, warto zwrócić uwagę na meble wolnostojące lub duże bryły, podkreślające horyzontalny charakter zabudowy. Bardzo ładnie prezentują się także białe, podświetlane meble z otwartymi półkami. Nadają pomieszczeniu lekkość i można na nich efektownie wyeksponować drobne przedmioty, np. buteleczki perfum, ładnie opakowane kosmetyki, bądź też ręczniki w pasujących do siebie kolorach.

Zachęcamy do obejrzenia nowości dostępnych w polskich sklepach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA