Meble.com.pl - komfort na miarę

Mura, Miloo to bielone drewno akacjowe, solidny drewniany blat oraz masywne nogi stworzą wyjątkową atmosferę jadalni w środku ogrodu. Fotel Mura, siedzisko wyplatane eco-rattan z drewnianymi nogami. Fot. House&More

Meble do ogrodu. Tak urządzisz jadalnię na świeżym powietrzu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 29 cze 2015 14:47 (aktualizacja: 30 cze 2015 07:52)

Na świeżym powietrzu wszystko smakuje lepiej. Sami sprawdźcie, urządzając na czas letni, jadalnię na tarasie, w ogrodzie lub na balkonie.

Francuski malarz Manet miał swoje "Śniadanie na trawie", my zaś dzięki nowoczesnym kolekcjom mebli, możemy mieć ucztę we własnym ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Wystarczy tylko stół, kilka wygodnych krzeseł i mnóstwo pyszności na talerzach. A jakie kolekcje idealnie nadają się na taką okoliczność?

Do ogrodu oczywiście najlepiej z plecionki. Wyglądają lekko, świeżo i doskonale wpisują się w klimat lata. Meblom wykonanym z technorattanu, nie straszne słońce czy deszcz, w związku z tym możemy je śmiało pozostawić na dworze od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Przyjemniejsze w dotyku są zaś meble wykonane z prawdziwego rattanu. Te jednak są znacznie mniej odporne na trudne warunki atmosferyczne, jak również mają o wiele wyższą cenę. 

Dobrym rozwiązaniem będą również stoły wykonane z desek kompozytowych. Są trwałe i bardzo estetyczne. Na rynku dostępne są zarówno modele o sprecyzowanych wymiarach, jak również stoły z możliwością rozkładania. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA