Meble.com.pl - komfort na miarę

Połączenie bieli i drewna nie wychodzi z mody. Kolekcja Emba łączy w sobie chłód białych, lakierowanych frontów z ciepłej drewnianego dekoru. Idealna do stworzenia przytulnej aranżacji. Fot. Helvetia Wieruszów

Meble do pokoju. Topowe kolekcje oraz dużo nowości!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 marz 2015 09:19 (aktualizacja: 18 marz 2015 07:55)

Co nowego przygotowali producenci mebli? Jakie dekory i wzory są teraz najmodniejsze. Przekonacie się przeglądając najnowsze kolekcje do pokoju dziennego.

Nowoczesność i prostota - to dwie podstawowe cechy, jakie odzwierciedlają estetykę najnowszych kolekcji mebli do pokoju dziennego. 

Można śmiało rzec, że współczesne kolekcje do salonu podzielone zostały jak gdyby na dwa style - zimno i ciepło. Nowoczesne kolekcje w bieli, z lakierowanymi frontami i stylowym oświetleniem, idealnie wkomponują się w minimalistyczną aranżację. Otwarte regały i wąskie moduły ścienne dają wrażenie przestrzenności i jednocześnie pozwalają na wyeksponowanie dekoracji. 

Po drugiej stronie zaś są meble z dekorami drewna, ciepłe i nastrojowe, których porowatą strukturę można poczuć pod palcami i niemal poczuć woń naturalnego drewna. Przystrojone ciepłym, złotym światłem wprowadzają do wnętrza elegancki, ale także bardzo rodzinny nastrój.

A ty którą kolekcję byś wybrał?

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA