Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Kaspian zachwyci zwolenników eleganckiej prostoty. Biel świetnie sprawdzi się w małym, wąskim przedpokoju. Fot. Black Red White

Meble do przedpokoju. Praktyczne i ładne zestawy

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 maj 2017 09:52

Meble do przedpokoju mają niełatwe zadanie. Muszą zajmować niewiele miejsca w pomieszczeniu, ale zapewniać go dużo do przechowywania kurtek czy butów. Te zestawy mebli to potrafią.

Mieszkańcy bloków borykają się często z problemem wąskiego przedpokoju. Na szczęście producenci mebli proponują kolekcje, które poradzą sobie z małymi korytarzami. Dzięki temu, że meble nie są tak obszerne, zajmują relatywnie niewiele miejsca i zmieszczą się nawet w malutkim przedpokoju.

Dobrym rozwiązaniem, jeśli nie potrzebujemy w przedpokoju szafy, jest ustawienie wąskiej konsoli na smukłych nogach i miękkiej, niskiej pufy, na której będziemy mogli zasiąść przy zakładaniu butów. Wieszaki warto zawiesić na ścianie, przez co nie zajmą dodatkowej powierzchni na podłodze. Takie rozwiązanie sprawi, że pomieszczenie wyda się większe i przestronniejsze. Nie należy zapominać również o jasnych kolorach, które optycznie powiększają pomieszczenia. W małych, ciasnych przedpokojach są one szczególnie mile widziane - zarówno na ścianach, jak i frontach mebli. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA