Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble do przedpokoju Kaspian. W ramach systemu dostępnych jest wiele elementów. Fot. BRW

Meble do przedpokoju. Te kolekcje się sprawdzą

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 lut 2017 08:40

Przedpokój to wizytówka naszego mieszkania. Jego aranżacja nie powinna być więc sprawą przypadku. Te meble pozwolą urządzić go modnie i wygodnie.

Przedpokój to pomieszczenie, które urządzając dom zwykle zostawiamy na końcu. Nieraz bywa też tak, że nie poświęcamy mu wystarczająco uwagi. A przecież to wizytówka naszego mieszkania oraz pomieszczenie, które poniekąd "zapowiada" styl całego mieszkania. Warto więc poświęcić mu równie dużo uwagi co pozostałym pomieszczeniom w domu. Które z rozwiązań zastosować?

Meble możemy zamówić na wymiar, jednak warto wiedzieć, iż sklepy meblowe także oferują dużo pomysłowych oraz ciekawych rozwiązań. Dostępne są nawet kolekcje do przedpokoju będące przedłużeniem mebli do salonu czy sypialni. Takie rozwiązanie pozwala zachować spójność aranżacyjną w całym domu. 

Podstawą jest oczywiście szafa, w której możemy powiesić odzież zaraz po przyjściu do domu, a także komoda na drobne części garderoby oraz szafka na buty. Jeśli nasz przedpokój jest większych rozmiarów możemy zakupić tez ławkę, która pozwoli zakładać buty w pozycji siedzącej tuż przed wyjściem. W ramach kolekcji dostępne są także wieszaki stojące i montowane na ścianie, a także lustra zamknięte w piękne ramy. 

Sprawdźcie kilka interesujących propozycji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA