Kolekcja Ice firmy Szynaka Meble. Fot. Szynaka Meble

Kolekcja Ice firmy Szynaka Meble. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: mg
  • 14 maj 2018 13:10 (aktualizacja: 15 maj 2018 15:53)

Meble do salonu: 10 funkcjonalnych zestawów rtv w białym kolorze

Funkcjonalny zestaw mebli rtv to marzenie każdego telemaniaka. Pomysłowo zaaranżowany kącik telewizyjny stanie się niewątpliwie miejscem komfortowego wypoczynku i relaksu. Prezentujemy 10 białych zestawów rtv, które cieszą się aktualnie największą popularnością.

Czytaj też" Meble do salonu - funkcjonalny barek przyda się nie tylko na przyjęcia

Szafka rtv to podstawa każdego kącika telewizyjnego. Często bywa ona zestawiana z wiszącą półką, która tworzy meblarski minizestaw. Umieszczone tam rodzinne pamiątki lub drobne dekoracje staną się ciekawą ozdobą salonu. Niekiedy dopełnieniem takiego układu aranżacyjnego są dwie witryny. Zabudowa tego typu budzi skojarzenia z popularną niegdyś w polskich mieszkaniach meblościanką, choć w praktyce są to znacznie lżejsze, nowocześniejsze w wyrazie meble.

Jednym z najmodniejszych obecnie trendów kolorystycznych jest aranżowanie salonów przy wykorzystaniu białych mebli. Nic dziwnego, że zestawy rtv utrzymane w tej kolorystyce należą do najpopularniejszych. Tego typu kolekcje nie tylko wpisują się w coraz bardziej lubiany przez Polaków skandynawski minimalizmn, lecz również sprawiają, że aranżacja staje się lżejsza, nie przytłacza pomieszczenia, a dzięki umiejętnie zastosowanym kolorowym dodatkom zyskuje oryginalny charakter. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce