Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Salvo sprawdzi się idealnie w nowoczesnym wnętrzu. Biel połyskujących frontów połączono tu z drewnianymi korpusami. Fot. Szynaka Meble

Meble do salonu. 10 nowości z polskich sklepów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 lip 2015 09:57 (aktualizacja: 27 lip 2015 08:36)

Szukasz pomysłu na aranżację salonu? Zobacz 10 nowości z polskich sklepów i znajdź swoją idealną kolekcję mebli.

Urządzając salon często kierujemy się modą. Sprawdzamy trendy, podglądamy jak mieszkają inni oraz radzimy się projektantów wnętrz. Aby urządzić salon modnie i przede wszystkim funkcjonalnie, warto zobaczyć, jakie kolekcje mebli oferują producenci. Od razu będzie wiadomo co jest teraz na topie. 

Najpopularniejsze dziś meble, to te, gdzie naturalne materiały przenikają się z surowymi detalami. Drewno łączy się dziś z metalem, powierzchniami na wysoki połysk, a nawet z betonem. Dzięki temu powstają kolekcje nowoczesne, ale też nietypowe w swoim wyglądzie. Konsumenci coraz częściej szukają niestandardowych rozwiązań, i choć meble często kupują w sieciach handlowych, starają się wybierać takie modele, które pozwalają im stworzyć w salonie niepowtarzalną aranżację. Z tego też względu dużą popularnością cieszą się meble modułowe, które dopasowują się do każdego wnętrza i pozwalają je wręcz spersonalizować. 

Równie ważne w meblach jest też oświetlenie, które stanowi dziś dodatkowe źródło światła w pomieszczeniu. Służy również do kreowania w nim nastroju. Zimne, dodaje wnętrzom nowoczesności, zaś ciepłe, o żółtej barwie, sprawia, że salon staje się niezwykle przytulny. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA