Meble.com.pl - komfort na miarę

Stolik Muto z praktycznymi kółkami przy nóżkach. Fot. Vox

Meble do salonu. 20 nowości z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 28 gru 2015 10:41 (aktualizacja: 29 gru 2015 08:10)

Prezentujemy nowe kolekcje do salonu polskich producentów mebli. Wszystkie są aktualnie dostępne w salonach i sklepach meblowych.

Meble do salonu aktualnie dostępne w ofercie polskich producentów mebli wyróżniają się różnorodną stylistyką. Coś dla siebie znajdą więc zarówno wielbiciele nowoczesnych wnętrz, jak też ci którzy preferują bardziej tradycyjne rozwiązania. 

Bardzo interesujące są zwłaszcza kolekcje z rysunkiem drewna. Meble drewniane ocieplają wnętrze i powodują, że salon emanuje pozytywną energią. Warto przyjrzeć się im nieco bliżej. Ulubiony materiał meblarzy aktualnie to dąb i orzech we wszystkich odmianach, wybarwieniach i wykończeniach. Chętnie proponowane są także meble drewniane w zestawieniu z płytą szarą lub białą. Modne są zwłaszcza kontrasty i to nie tylko jeśli chodzi o kolorystkę, ale także materiały. I tak producenci proponują np. lekkie w formie meble z przeszklonymi frontami i korpusem wykończonym drewnem.  

Jeśli chodzi o bryły meblowe to zdecydowanie najwięcej jest drobnych mebli i modułowych rozwiązań, które pozwalają na indywidualną aranżację i swobodne zestawienia. W sklepach dużo jest mebli ściennych: półki, wiszące regały, przeszklone gabloty, które oferują możliwość rozbudowywania meblowych układów. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA