Meble.com.pl - komfort na miarę

Meblościanka Sarah to nowoczesna stylistyka oparta na kontraście. Biel przeplata się tu z kolorowym oświetleniem w witrynach. Fot. Helvetia Wieruszów

Meble do salonu. Modne kolekcje z oświetleniem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 11 gru 2015 09:46 (aktualizacja: 16 gru 2015 08:57)

Oświetlenie meblowe to bardzo istotny element. Warto wybrać kolekcję mebli, która właśnie dzięki oświetleniu wprowadzi do salonu wyjątkową aurę.

Oświetlenie w meblach podnosi znacząco ich funkcjonalność, jest wspaniałym, dodatkowym źródłem światła we wnętrzu, ale nie bez znaczenia są również jego walory estetyczne. Meble, w które wbudowano oświetlenie to wyjątkowa dekoracja salonu. Producenci mebli umieszczają dziś światło nie tylko w przeszklonych witrynach, ale również pod półkami, w progach komód, wewnątrz szafek czy w cokołach.

Oświetlenie w progach komód podnosi atrakcyjność samego mebla i tworzy nastrój sprzyjający wypoczynkowi. Zapalone wieczorami dają ciekawe refleksy i mogą stanowić dekorację. Podobnie jest w przypadku oświetlenia w witrynie. Szklane półki doskonale rozpraszają diodowe światło wydobywając piękno samego mebla, ale również podkreślając atuty umieszczonych na półkach przedmiotów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA