Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Median to modułowe meble, które pomogą stworzyć w salonie wygodny i funkcjonalny kącik telewizyjny. Cena zestawu na zdjęciu: od 2.000 zł. Fot. Black Red White

Meble do salonu. Modne meblościanki do 2 tys zł

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 07 lip 2016 10:01 (aktualizacja: 07 lip 2016 10:08)

Meblościanki w ostatnich latach przeszły sporą metamorfozę i w niczym nie przypominają mebli sprzed lat. Są atrakcyjne nie tylko pod względem wzornictwa, ale też ceny.

Meblościanka posiada wiele zalet. Warto więc poświęcić jej nieco więcej uwagi. Po pierwsze to mebel, który świetnie sprawdzi się w niewielkim mieszkaniu w bloku. Oferuje bowiem wiele miejsca do przechowywania, a przy tym nie przytłacza wnętrza pod względem wizualnym. Sprytnie ustawiony na szerokości jednej ze ścian, zgrabnie wtapia się w aranżacyjną całość.

Warto postawić na meblościanki modułowe, które można łatwo dostosować do kształtu oraz wielkości pomieszczenia. Szczególnie polecane są do kawalerek, gdzie jest mało miejsca. Tradycyjne meble wymagają dokładnego  zaplanowania ich lokalizacji. Często zdarza się tak, że meble raz postawiony w danym miejscu, stoi już tam na zawsze. Mając możliwość dowolnego połączenia elementów zyskujemy przestrzeń i w łatwy sposób możemy ją prze-aranżować.

Co ważne meble systemowe mogą mieć wiele dodatkowych funkcji. Dla przykładu szafa modułowa, może mieć wysuwany blat, służąc jako biurko,  czy pojemny barek, który świetnie sprawdza się podczas serwowania drinków w czasie spotkań z przyjaciółmi.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA