Meble.com.pl - komfort na miarę

Komoda Musica zachwyca ażurowymi frontami, które nie tylko delikatnie ukazują zawartość mebla, ale stanowią również ozdobę dla całego wnętrza. Fot. Kler

Meble do salonu. Piękne i oryginalne komody

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 gru 2015 09:28 (aktualizacja: 29 gru 2015 08:05)

Zachwycają urodą, ale są również bardzo praktyczne. Zobacz wyjątkowo piękne i oryginalne komody.

Komoda to mebel znany od wielu lat. Zachwyciła niegdyś praktycznością, a dziś dzięki nowoczesnym materiałom i możliwościom produkcji, ujmuje również pięknym, nietypowym wyglądem. Przeznaczona jest nie tylko do sypialni, gdzie można w niej przechowywać odzież i bieliznę, ale doskonale sprawdzi się również w salonie, kuchni oraz przedpokoju. Komoda jest po prostu meblem uniwersalnym, bowiem znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu.

Jeśli jednak zdecydujemy się postawić ją w salonie, warto wybrać model, który będzie miał nietuzinkowy wygląd. Modne są dziś komody z ażurowymi drzwiczkami - wykonane ze stali, drewna lub tworzywa sztucznego. Ciekawym rozwiązaniem są również komody z lustrzaną powłoką. Lustrem pokryte mogą być nie tylko fronty szuflad, ale również cała komoda.

W nowoczesnych wnętrzach sprawdzą się komody o niestandardowym formacie. Wysokie i wąskie lub odwrotnie, szerokie, ale z dużą ilością szuflad w różnym rozmiarze. Równie ciekawym pomysłem są komody, których fronty szuflad mają odmienne kolory czy faktury. Taka komoda z pewnością nie pozwoli przejść obok siebie obojętnie, będzie zaś meblem, który nada wnętrzu charakteru i niepowtarzalnego smaku. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA