Meble.com.pl - komfort na miarę

Połączenie bieli i drewna nie wychodzi z mody. Kolekcja Emba łączy w sobie chłód białych, lakierowanych frontów z ciepłej drewnianego dekoru. Idealna do stworzenia przytulnej aranżacji. Fot. Helvetia Wieruszów

Meble do salonu. Piękne kolekcje z jasnego drewna

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 25 sie 2016 10:38

Meble z dekorem lub całkowicie wykonane z drewna są niezwykle popularne. Szczególnym powodzeniem cieszą się kolekcje o jasnych tonacjach.

Drewno ma w sobie wiele zalet. Nadaje wnętrzom klasy, sprawia, że aranżacje stają się bardziej przytulne i ciepłe. Materiał ten można łączyć również z innymi materiałami, jak metal, szkło, sztuczne tworzywa. Ze wszystkim komponuje się świetnie. To daje meblom z drewna ogromną przewagę i sprawia, że są one wciąż pożądane przez konsumentów.

Drewno występuje w wielu tonacjach. Wybierając meble możemy więc zadecydować, czy będą one miały odcień zimny czy ciepły, ciemny czy jasny. Te ostatnie prezentują się wyjątkowo ciekawie. Nie tylko dlatego, że odsłaniają piękno rysunków drewna, ale również wyglądają naturalnie. A moda na styl bliski naturze jest teraz na topie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA