Meble.com.pl - komfort na miarę

Regał z kolekcji Mio firmy Meble Vox. Projekt: Joanna Leciejewska. Fot. Meble Vox

Meble do salonu. Pomysły na nowoczesne regały

  • Autor: mg
  • 04 sie 2017 11:22 (aktualizacja: 07 sie 2017 10:18)

Regały dawno już przestały kojarzyć się z dość ciężkimi meblami, zabudowującymi całą ścianę salonu. Obecnie dostępne wersje mają znacznie lżejsze bryły, a niekiedy też bardzo oryginalne kształty. Dzięki temu stają się nie tylko funkcjonalnym, ale i dekoracyjnym meblem przeznaczonym do aranżacji salonu.

Meble w stylu prowansalskim. Zobacz, co proponują producenci!

Nowoczesne regały nie muszą być tylko meblem użytkowym, przeznaczonym do przechowywania książek, bibelotów lub drobnych przedmiotów, które zawsze warto mieć pod ręką. Wiele z nich staje się prawdziwą ozdobą salonu, która nadaje charakter wnętrzu i przyciąga wzrok gości.

W ostatnim czasie tego typu meble przeszły wyraźną metamorfozę. W miejsce dość ciężkich brył pojawiły się lekkie, często ażurowe konstrukcje, które nie przytłaczają pomieszczeń, lecz stanowią ich dopełnienie. Lekka konstrukcja częstokroć idzie w parze z oryginalnym kształtem, który w wielu przypadkach zaczyna przypominać instalację awangardowego artysty. Nic dziwnego, skoro za ich projektowania biorą się nawet słynni designerzy. Jak widać, jest to wyjątkowo wdzięczny mebel do projektowych popisów.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA