Meble.com.pl - komfort na miarę

Jadalnia Lovell prezentuje nowoczesny styl. Ciekawym dodatkiem do prostego stylistycznie stołu, będą krzesła z kolorową tapicerką. Fot. Matkowski Meble

Meble do salonu. Same nowości!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 marz 2016 08:34 (aktualizacja: 25 marz 2016 08:17)

Klasyczne, nowoczesne, a może w stylistyce skandynawskiej? Jeśli nie wiesz, jakie wybrać meble do salonu, koniecznie zobacz te gorące nowości.

Salon jest swoistym centrum całego domu czy mieszkania. Tu spędzamy wieczory po ciężkim dniu pracy, ale również leniwe, sobotnie popołudnia. Warto więc urządzić salon tak, aby był polem do relaksu, ale też miejscem, do którego będziemy chcieli przyjmować gości. 

Ponadczasowa klasyka

Klasyczne meble do salonu mają jedną, niepodważalną zaletę. Ich styl nie przemija, a raczej doskonale wpisuje się w kolejne trendy. Klasyczne meble dostępne są najczęściej w ciepłych kolorach, jak beże czy orzechowe brązy. Mają eleganckie rysunki drewna, zaokrąglone kształty i stylowe dodatki, jak uchwyty czy nóżki. Wnętrzom dodają ciepła i klasy. 

Nowoczesna funckjonalność

W nowoczesnych salonach królują meble o prostych, ale bardzo wyrazistych kształtach. Zapewniają z kolei praktyczne rozwiązania, bowiem większość nowoczesnych kolekcji to meble modułowe. Oprócz dużej ilości miejsca do przechowywania, producenci oferują nam również możliwość samodzielnego zaprojektowania zestawu mebli. Możemy nie tylko wybierać poszczególne bryły i zestawiać je w najodpowiedniejszy dla nas sposób, ale również decydować o szczegółach tj. kolorystyka czy rodzaj frontów. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA