Kolekcja Malachit marki Bydgoskie Meble posiada m.in. elektryczną lub manualną funkcję relaksu, chłodziarkę do kubków oraz zestaw audio z możliwością odtwarzania muzyki z różnych nośników i źródeł.

Kolekcja Malachit marki Bydgoskie Meble posiada m.in. elektryczną lub manualną funkcję relaksu, chłodziarkę do kubków oraz zestaw audio z możliwością odtwarzania muzyki z różnych nośników i źródeł.

  • Autor: mg
  • 24 sie 2017 09:50 (aktualizacja: 24 sie 2017 15:29)

Meble do salonu. Sofy i narożniki w wersji high-tech

Wbudowane systemy audio, porty USB czy podgrzewane siedzenia – to tylko wybrane nowinki technologiczne, które można znaleźć w nowoczesnych sofach i narożnikach. Dzięki nim wzrasta komfort użytkowania mebli. Zobaczcie sofy, w których zastosowano najnowsze technologie.

Czytaj też: Małe sofy. Zobacz perełki włoskiego designu

Coraz częściej sofy i narożniki zostają wyposażone w zaawansowane technologicznie rozwiązania, które sprawiają, że korzystanie z nich staje się jeszcze bardziej komfortowe. Lubią je zwłaszcza najbardziej wymagający klienci.

Bezprzewodowe ładowanie telefonów czy systemy audio sprawiają, że nie musimy opuszczać kanapy, aby móc korzystać z ulubionych form rozrywki. Ale to nie wszystko. Nie należy zapominać, że w obecnej rzeczywistości niejednokrotnie zacierają się granice pomiędzy miejscem pracy i wypoczynku. Tym samym wygodna sofa staje się jednocześnie biurkiem. W tej sytuacji możliwość podłączenia laptopa sprawia, że nie musimy jej opuszczać, żeby nadrobić zawodowe zaległości.

Komfortowy wypoczynek wciąż jest jednak podstawową funkcją mebli tapicerowanych. Nie bez powodu są one nazywane też meblami wypoczynkowymi. Zatem ich producenci postanowili też zautomatyzować funkcje relaksu.

Obecnie rozwiązania zapewniające możliwość rozłożenia różnych elementów mebla, takich jak siedzisko, zagłówek, podnóżek czy podłokietnik, mogą być sterowane nie tylko manualnie, ale też elektrycznie. Umożliwiają to sensory dyskretnie schowane pomiędzy siedziskiem a bokiem. Wystarczy je tylko delikatnie nacisnąć, aby bez konieczności wstawania wybrać odpowiedni kąt nachylenia oparcia i siedziska. Modele rozkładane elektrycznie mogą być zasilane akumulatorem pozwalającym uniezależnić się od źródła prądu lub być podłączone kablem do gniazdka elektrycznego 

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce