Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja do salonu Porto w wybarwieniu dąb naturalny burlington. Fot. Black Red White

Meble do salonu. Tu główną rolę gra drewno

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 maj 2016 09:29 (aktualizacja: 17 maj 2016 13:03)

Drewno jest niezastąpionym materiałem, jeśli chcemy stworzyć przytulną i ciepłą aranżację salonu. Zobacz kolekcje mebli, w których głównym atutem jest piękny rysunek drewna.

Meble z rysunkiem drewna przeżywają dziś swoją drugą młodość. Do niedawna kojarzyły się wyłącznie z wyposażeniem wiejskich chat lub stylizacjami rodem ze słonecznej Prowansji. Współczesne kolekcje prezentują się jednak zupełnie inaczej. Zachwycają nowoczesną formą, innowacyjnymi rozwiązaniami, jednak najważniejszy jest dekor drewna.

Do najmodniejszych dekorów od kilku już sezonów, należy dąb. Ma wdzięczną, delikatną barwę, która w naturalny sposób ociepla wnętrza, ale również sprawia, że są one jasne i przestrzenne. Regularne rysunki dębu, jak również drobne sęki czy spękania, nadadzą przestrzeni salonu wyjątkowego klimatu.

Dekory dębowe dostępne są na polskim rynku w najróżniejszych odcieniach. Jeśli zależy nam na tym gatunku drewna, z pewnością dobierzemy meble do stylistyki salonu, ponieważ producenci oferują dekory dębowe zarówno w jasnych, jak i ciemnym kolorach.

W galerii zdjęć prezentujemy piękne kolekcje z rysunkami drewna. W różnych stylach i odcieniach.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA