Meble.com.pl - komfort na miarę

"Firenze" marki Bydgoskie Fabryki Mebli. Meble bogate są w rzeźbienia i frezowania oraz mosiężne okucia. Fot. BFM

Meble do salonu w klasycznym stylu - ciekawe propozycje

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 25 sie 2014 12:17 (aktualizacja: 26 sie 2014 08:18)

Styl klasyczny w meblarstwie posiada ogromne grono zwolenników. Nic dziwnego, takie meble są pełne ciepła i niepowtarzalnego klimatu... wnoszą do wnętrza zupełnie nową jakość.

Klasyka we wnętrzu nie wychodzi z mody. Nawet wychowani na produktach masowej produkcji młodzi, świadomi klienci coraz chętniej sięgają po meble stylizowane na „stare”.

Meble klasyczne to przede wszystkim ciekawe wzornictwo, w których "pobrzmiewa"  sentyment do drewna, tradycji i domowego ciepła. W takich kolekcjach piękno z minionych epok powraca, aby odmienić charakter naszych domów.

Meble stylizowane i klasyczne charakteryzują się bogactwem zdobień, frezów, wzorów ozdobnych. Znajdziecie tutaj witryny z charakterystycznymi przeszkleniami, meble wykończone ozdobnym pilastrem czy z patynowanymi frontami.

W propozycjach producentów widać także silne inspiracje designem lat 50. i 60. Takie meble charakteryzują się prostym wzornictwem i lekką formą. Najpiękniejsze w nich są detale, np. w formie cienkiej, smuklej nóżki czy delikatnym uchwycie.

Oceńcie sami, które meble staną się ozdobą waszego salonu oglądając galerię,

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA