Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Salvo sprawdzi się idealnie w nowoczesnym wnętrzu. Biel połyskujących frontów połączono tu z drewnianymi korpusami. Fot. Szynaka Meble

Meble do salonu za mniej niż 2 tysiące. Najnowsze propozycje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 lip 2015 08:41 (aktualizacja: 08 lip 2015 08:16)

Nie trzeba od razu wydawać fortuny, aby ciekawie i funkcjonalnie urządzić salon. Pokazujemy pełne zestawy mebli do salonu za mniej niż 2 tysiące złotych. Przekonaj się sam.

Remont i wyposażenie mieszkania potrafią pochłonąć dużo pieniędzy. Są rzeczy, na których nie powinniśmy nigdy oszczędzać, ale są też takie, dzięki którym możemy nieco zaoszczędzić. Wybierając meble do salonu, warto rozejrzeć się za kolekcjami ze średniej półki cenowej. Nie są one co prawda wykonane z litego drewna, a z płyty wiórowej, jednak wiele kolekcji wykończonych jest naturalnym fornirem, który do złudzenia przypomina prawdziwy surowiec. 

Co więcej, kolekcje ze średniej półki cenowej oferują tak szeroki wybór stylów, kolorów oraz kształtów mebli, że z pewnością znajdziemy najodpowiedniejsze dla siebie. Dostępne są zarówno meble nowoczesne, np. lakierowane na wysoki połysk, jak również kolekcje klasyczne, o eleganckich kształtach i szlachetnych kolorach. Modne są dziś kolekcje modułowe, które pozwalają na tworzenie w salonie dowolnych kombinacji. Te również znajdziemy w ofercie mebli do 2 tysięcy złotych. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA