Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Median to modułowe meble, które pomogą stworzyć w salonie wygodny i funkcjonalny kącik telewizyjny. Cena zestawu na zdjęciu: od 2.000 zł. Fot. Black Red White

Meble do salonu za mniej niż 3 tysiące. Popularne kolekcje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 11 marz 2016 09:25 (aktualizacja: 24 marz 2016 09:13)

Jak wybrać ciekawe meble do salonu, jeśli na jego aranżacje możemy przeznaczyć nie więcej niż 3 tysiące złotych? Zobacz nasze propozycje.

Może się wydawać, że wyposażyć w pełni salon za mniej niż 3 tysiące złotych to niemożliwe. Jednak producenci mebli oferują naprawdę wiele kolekcji w tym przedziale cenowym. 

Tańsze meble wcale nie muszą oznaczać gorszej jakości. Ich niższa cena opiera się wyłącznie na tym, że wykonane zostały nie z naturalnego drewna, a z płyty MDF, jednak wykończeniem i jakością wewnętrznych systemów wcale nie odbiegają od droższych kolekcji. Wiele dostępnych na rynku kolekcji mebli ze średniej półki cenowej jest wykończona naturalnymi fornirami, dzięki czemu do złudzenia przypominają meble z naturalnego surowca. Za 3 tysiące złotych możemy kupić pełną kolekcję mebli do salonu, w skład której wchodzą pojemna komoda i szafa, witryna, półki ścienne, szafka RTV oraz kawowy stolik. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA