Kolekcja Belfort firmy Szynaka Meble. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: mg
  • 20 wrz 2017 09:48 (aktualizacja: 21 wrz 2017 11:47)

Meble do salonu - zobacz szafki RTV w nowoczesnym stylu

Sofa i telewizor – oto „królewska para”, która od lat rządzi w polskich salonach. O ile sofa jest udzielną władczynią, to telewizor potrzebuje „wsparcia” w postaci szafki RTV. Ostatnio Polacy najchętniej wybierają meble "telewizyjne" o nowoczesnych bryłach i prostej linii.

Zagraniczni designerzy projektują polskie meble - zobacz najciekawsze projekty

Szafki RTV to meble, którym nie sposób odmówić atrakcyjności. Równie dobrze mogą stanowić jeden z elementów kolekcji bądź też być pojedynczym akcentem dekoracyjnym we wnętrzu. Ważne, żeby harmonijnie wpisały się w stylistykę domu lub mieszkania.

W wielu polskich domach obecnie króluje inspirowany trendami skandynawskimi minimalizm, którego znakiem rozpoznawczym są proste formy brył. W styl ten doskonale wpisują się zabudowy RTV o nowoczesnej, zgeometryzowanej formie. Nieodzownym dopełnieniem minimalistycznej stylistyki są jasne, stonowane kolory. Nie oznacza to bynajmniej, że tradycyjne szafki wykończone okleinami drewnopodobnymi zostały odesłane do lamusa. Polacy wciąż darzą je wielkim sentymentem, a bogactwo oferowanych dekorów (gatunków drewna, typów usłojenia, dostępnej kolorystyki itp.) sprawia, że każdy znajdzie w tej ofercie odpowiadające mu rozwiązanie.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce