Meble.com.pl - komfort na miarę

Mezo to ukłon w stronę osób, które kochają minimalistyczne wnętrza. Kolekcja nawiązuje do najnowszych trendów w aranżacji łącząc prostotę form z nieszablonowym designem. Fot. Black Red White

Meble do sypialni. 10 najnowszych kolekcji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 06 maj 2016 12:19

W sypialni spędzamy najwięcej swojego życia. Dlatego też, powinniśmy urządzić ją z niezwykłą starannością. Najważniejsze jednak są odpowiednie meble.

Wśród popularnych kolekcji do sypialni wciąż znajdują się meble w bieli. Moda na nie nie ustaje, jak również na jasne, świetliste aranżacje. Biała sypialnia charakteryzuje się świeżością, sprzyja wypoczywaniu i ma dobry wpływ na szybszą regenerację naszego ciała. Ponadto w białej sypialni możemy puścić wodze fantazji i zaszaleć z dodatkami w różnych kolorach. Białe meble doskonale wpisują się w trend aranżacji skandynawskich, które wciąż cieszą się dużą popularnością. 

Dla tych, którzy źle czują się w białych wnętrzach, producenci proponują białe meble z elementami naturalnego drewna. Ocieplone drewnem prezentują się przytulnie, jednak wciąż nowocześnie. Do doskonałe rozwiązanie, jeśli zależy nam na tym, aby sypialnia była jasna i słoneczna, ale również ciepła w odbiorze. 

Nieustannie modnym rozwiązaniem są meble z rysunkiem drewna. Od lat największą popularnością cieszy się dąb, który producenci mebli oferują dziś w wielu ciekawych odcieniach. Drewniane meble dawno przestały kojarzyć się również z przaśnym, wiejskim wyposażeniem, a zyskały miano nowoczesnych, modnych elementów wnętrza. Producenci chętnie łączą porowate drewno z laminowanymi, gładkimi powierzchniami - w połysku oraz w macie, jak również z różnymi kolorami. Modnym obecnie zestawieniem jest drewno połączone z szarością. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy wyłącznie nowości wśród mebli do sypialni. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA