Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Liverpool dostępna w najmodniejszym połączeniu drewna z kolorem białym w połysku. Ciekawym elementem kolekcji jest asymetryczna rama łóżka. Fot. Stolwit

Meble do sypialni. 10 nowoczesnych kolekcji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 paź 2015 09:27 (aktualizacja: 14 paź 2015 08:11)

Sypialnia to szczególne miejsce w domu. Warto urządzić ją zgodnie z własnym stylem, aby każda pobudka była zastrzykiem energii na kolejny dzień. W galerii znajdziesz 10 nowoczesnych kolekcji.

Miłośnicy nowoczesnych aranżacji z łatwością znajdą kolekcję mebli do sypialni odpowiednią dla siebie. Styl nowoczesny jest obecnie bardzo modny, dzięki czemu co chwilę w salonach meblowych pojawiają się nowe kolekcje. Nie tylko białe i minimalistyczne, ale również z elementami drewna, wbudowanym oświetleniem, ukrytymi funkcjami czy modnym szkłem. 

W sypialni pierwsze skrzypce powinno grać łóżko. Odpowiednio wyeksponowane będzie prawdziwą dekoracją wnętrza. W nowoczesnej sypialni sprawdzą się zarówno modele proste stylistycznie, wykonane z chłodnych materiałów, jak również tapicerowane tkaniną. Modne są dziś meble, które łączą kontrastujące materiały tj. lakierowane powierzchnie i porowate drewno czy metal i tkaninę. Dzięki tym różnicom, meble mają niepowtarzalny charakter i nadają wnętrzu smaku. 

Aby wnętrze sypialni było nie tylko estetyczne, ale i wygodne, warto wybrać meble z funkcjami. Szafę z dużym lustrem i wewnętrznymi organizerami, komodę z systemem cichego domyku w szufladach, łóżko z pojemnikiem na pościel czy też z wysokim wezgłowiem. Wszystkie te elementy będą miały znaczący wpływ na nasze samopoczucie towarzyszące przebywaniu w sypialni. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA