Sypialnia Possi. Łóżko oraz zagłówek dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych. Fot. Black Red White

Sypialnia Possi. Łóżko oraz zagłówek dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych. Fot. Black Red White

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 cze 2017 10:28 (aktualizacja: 02 cze 2017 11:43)

Meble do sypialni. 15 nowości z polskich sklepów

Wybór mebli do sypialni jest aktualnie bardzo szeroki. Prezentujemy kilka ciekawych nowości dostępnych aktualnie w polskich sklepach.

Oferta mebli do sypialni w polskich sklepach jest szeroka i dość zróżnicowana. Kolekcja stylizowane, nowoczesne lub wyróżniające się minimalistyczną linią - to tylko niektóre z propozycji. Bardzo ciekawie prezentują się kolekcje o jasnym rysunku drewna. Można je zakupić zarówno w wersji total look lub też w zestawieniu z płytą w macie lub w połysku. Dość popularny jest duet bieli oraz drewna w ciepłym odcieniu. Inną opcją jest kombinacja drewna oraz szarości.

Więcej na temat trendów w sypialni przeczytacie tu:

Nie ma żadnych ograniczeń także jeśli chodzi o wybór brył do sypialni. Producenci oferują bowiem kompletne zestawy, którymi można urządzić pomieszczenie sypialniane z prawdziwą fantazją. Zazwyczaj do wyboru mamy szafy i łóżka w różnych rozmiarach, pojemne komody, szafki nocne oraz skrzynie, które ustawione tuż przy łóżku oferują dodatkowe miejsce do przechowywania. W razie potrzeby można na nich odłożyć także szlafrok przed snem. Kobiety z pewnością docenią także eleganckie toaletki, które pozwalają w wygodny sposób wykonać poranną toaletę.

Sprawdź nowości, które przygotowali dla Was producenci mebli.  


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ