Sypialnia Desjo wykończona dekorem dąb sanremo wyróżnia się dzięki efektom 3D dającym optyczne wrażenie głębokiej powierzchni. Fot. Szynaka Meble

Sypialnia Desjo wykończona dekorem dąb sanremo wyróżnia się dzięki efektom 3D dającym optyczne wrażenie głębokiej powierzchni. Fot. Szynaka Meble

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 cze 2017 10:28 (aktualizacja: 02 cze 2017 11:43)

Meble do sypialni. 15 nowości z polskich sklepów

Wybór mebli do sypialni jest aktualnie bardzo szeroki. Prezentujemy kilka ciekawych nowości dostępnych aktualnie w polskich sklepach.

Oferta mebli do sypialni w polskich sklepach jest szeroka i dość zróżnicowana. Kolekcja stylizowane, nowoczesne lub wyróżniające się minimalistyczną linią - to tylko niektóre z propozycji. Bardzo ciekawie prezentują się kolekcje o jasnym rysunku drewna. Można je zakupić zarówno w wersji total look lub też w zestawieniu z płytą w macie lub w połysku. Dość popularny jest duet bieli oraz drewna w ciepłym odcieniu. Inną opcją jest kombinacja drewna oraz szarości.

Więcej na temat trendów w sypialni przeczytacie tu:

Nie ma żadnych ograniczeń także jeśli chodzi o wybór brył do sypialni. Producenci oferują bowiem kompletne zestawy, którymi można urządzić pomieszczenie sypialniane z prawdziwą fantazją. Zazwyczaj do wyboru mamy szafy i łóżka w różnych rozmiarach, pojemne komody, szafki nocne oraz skrzynie, które ustawione tuż przy łóżku oferują dodatkowe miejsce do przechowywania. W razie potrzeby można na nich odłożyć także szlafrok przed snem. Kobiety z pewnością docenią także eleganckie toaletki, które pozwalają w wygodny sposób wykonać poranną toaletę.

Sprawdź nowości, które przygotowali dla Was producenci mebli.  


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ