Meble.com.pl - komfort na miarę

Home Media to efektowny i stylowy zestaw mebli nowoczesnych, o bardzo solidnej konstrukcji. Fot. FM Bravo

Meble do sypialni. 20 ślicznych nowości do nowoczesnych wnętrz

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 14 lip 2015 11:28 (aktualizacja: 15 lip 2015 08:31)

Nowoczesna sypialnia jest piękna w swojej prostocie. Lubi połysk, ale też miękkie tkaniny oraz ciepły kolor drewna. Sprzyja relaksowi. Ponadczasowa prostota i monochromatyczne barwy to klucz do nowoczesnych aranżacji.

Prosta forma, minimalizm, przestrzeń i świeżość to wyróżniki sypialni utrzymanych w nowoczesnym stylu. Nowoczesne wnętrza zwykle mają bardzo oszczędne aranżacyjnie, bez zbędnych elementów czy zdobień. Drugim, ważnym elementem który charakteryzuje nowoczesne sypialnie jest ład i porządek, który możemy stworzyć i utrzymać dzięki pojemnym szafom, schowkom oraz ich prostym, geometrycznym formom. W takiej sypialni większość przedmiotów ukryta jest w szafkach, na widoku pozostają tylko niezbędne, dekoracyjne elementy, w formie fotografii czy obrazu. 

W sklepach dostępnych jest wiele kolekcji, które pozwolą zaaranżować sypialnię w nowoczesnej stylistyce. Charakteryzuje je przeróżna kolorystyka, natomiast wszystkie mają jedną wspólną cechę - jaśniejsze oraz zimne odcienie barw. Bardzo często stosuje się także dwa kolory, aby uzyskać odważny kontrast. 

Nowoczesny charakter sypialni podkreślą meble na wysoki połysk, a bogata gama lśniących frontów pozwala tworzyć różnorodne kompozycje. Ich niezaprzeczalną zaletą jest to, że wizualnie powiększają przestrzeń. Poza tym "odbijające światło" meble nie przytłaczają wnętrza i dają wrażenie świeżości, co w przypadku sypialni ma dość duże znacznie.

Zobacz nowości z polskich sklepów. 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA