Sypialnia Possi (Black Red White). Łóżko oraz zagłówek dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych. Fot. Black Red White

Sypialnia Possi (Black Red White). Łóżko oraz zagłówek dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych. Fot. Black Red White

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 31 lip 2017 11:23

Meble do sypialni. Łóżka z tapicerowanym zagłówkiem

Tapicerowany zagłówek nie tylko zapewnia wygodę dla pleców, ale również ozdabia sypialnię. Zobacz modele łóżek z naprawdę pięknymi zagłówkami.

Miękkie zagłówki to zdecydowanie jeden z najbardziej wyrazistych trendów w aranżacji sypialni. Znajdziemy je zarówno w gotowych propozycjach producentów mebli, jak i w formie do wykonania samemu czy na zamówienie. Każde rozwiązanie jest dobre i ma swoje zalety. Wybór indywidualnego zagłówka pozwoli nam wykreować w sypialni nietypowy klimat, jak również dopasować zagłówek idealnie do potrzeb wnętrza. Gotowe łóżka z tapicerowanym wezgłowiem z pewnością staną się główną ozdobą sypialni.

Modnym pomysłem są zagłówki sięgające znacznie poza obrys łóżka bądź od jego ramy aż do sufitu. Dzięki takiemu rozwiązaniu sypialnia prezentuje się nietuzinkowo. Taki wysoki zagłówek może również optycznie podwyższyć niskie pomieszczenie. Zaletą łóżek z miękkimi zagłówkami jest również przytulny klimat - ocieplają one aranżację wnętrza i sprawiają, że jest bardziej nastrojowa. 

Więcej pomysłów na meble do sypialni znajdziesz TUTAJ


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce