Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Pola charakteryzuje się prostymi, minimalistycznymi kształtami. W skład kolekcji wchodzą szafy w dwóch szerokościach, komody, stoliki nocne i półki. Fot. Wajnert Meble

Meble do sypialni. Modne kolekcje w jasnych kolorach

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 12 lip 2017 14:00

Białe meble w sypialni sprawdzą się zawsze. Są uniwersalne i niezobowiązujące wzorniczo. Pozwalają więc na dużą swobodę aranżacyjną wnętrza.

Białe meble do sypialni nie wychodzą z mody. Jasne kolekcje w macie lub połysku świetnie sprawdzą się w sypialnianym wnętrzu. Są uniwersalne wzorniczo i pozwalają na dużą swobodę aranżacyjną wnętrza. Białe meble ponadto, wniosą do pomieszczenia wizualny ład i porządek. Sprawią, że pomieszczenie wyda się większe i bardziej słoneczne. 

Efekt optycznego powiększenia uzyskamy także łącząc białe fronty mebli z jasnym dekorem drewna lub płytą w innym kolorze. To doskonale rozwiązanie dla osób, które cenią przytulne wnętrze i jednocześnie elegancką, nowoczesną przestrzeń sypialnianą. Drewniane akcenty wystarczą, aby sypialnia stała się klimatyczna i nastrojowa. Dodatkowo biel wydobywa ciepło drewnianych elementów. 

Sprawdź piękne białe kolekcje do sypialni. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA