Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Beta w kolorach San Remo i biały doskonale odnajdzie się w nowoczesnej sypialni. Będzie także dobrym odniesieniem do aranżacji w stylu skandynawskim. Cena łóżka ok. 789 zł. Fot. Helvetia Wieruszów

Meble do sypialni. Modne łóżka za mniej niż 1000 zł

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 lut 2016 10:37 (aktualizacja: 10 lut 2016 07:52)

Piękna i modna sypialnia wcale nie musi być urządzona wysokim kosztem. Zobacz, jakie łóżka proponują producenci za mniej niż 1000 zł.

Trudno powiedzieć, jaki styl cieszy się największą popularnością w aranżacji sypialni. Wszystko bowiem zależy od tego, jaki klimat w sypialni preferujemy. Dlatego też producenci oferują zarówno nowoczesne kolekcje, które tworzą nieco chłodny nastrój we wnętrzu, jak również meble z dekorami drewna, nadające sypialni ciepły, przytulny styl.

Niezwykle modne są dziś białe meble ocieplone drewnem. Nadają one przyjemny nastrój wnętrzom, ale jednocześnie nie są pozbawione nowoczesności. W aranżacji sypialni liczy się dziś funkcjonalność. Producenci wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, którzy posiadają niewielkie mieszkania, oferują łóżka z szufladami na pościel, jak również z zagłówkiem ze schowkami. Dodatkowe miejsce do przechowywania w sypialni jest bowiem jedną z najważniejszych cech praktycznych mebli. Oprócz tych elementów, znajdziemy również takie dodatki, jak zintegrowane z ramą łóżka półki nocne, oświetlenie w zagłówkach czy umieszczone w nim opuszczane półki.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy modne i funkcjonalne łóżka, które kosztują mniej niż 1000 złotych. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA