Meble.com.pl - komfort na miarę

Niskie łóżka nie przytłaczają pomieszczenia, jednak mogą być niewygodne dla osób, które cierpią na ból stawów. Im niże łóżko, tym ciężej z niego wstać. Warto wybrać taki model, aby każdemu z małżonków spało się na nim doskonale. Fot. Desire Italia

Meble do sypialni. Najlepsze łóżka dla dwojga

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 25 sie 2015 11:15 (aktualizacja: 26 sie 2015 07:53)

Jakie łóżko wybrać do sypialni, aby wnętrze prezentowało się stylowo? Zajrzyj do naszej galerii zdjęć i zobacz najciekawsze modele.

W sypialni małżeńskiej czasem ciężko o kompromis. Szczególnie jeśli lubicie odmienne style i kolory. Jedno jednak powinno być wybrane zgodnie i z przekonaniem obojga stron - łóżko. Jest ono bowiem najważniejszym elementem wyposażenia sypialni. Będziecie korzystać z niego oboje, dlatego powinno zaspokajać gusta estetyczne każdego z małżonków. 

Wybór łóżka powinien zależeć od stylu, jaki panuje w sypialni. Mebel ten nie musi wcale pochodzić z jednej kolekcji, a wręcz przeciwnie, lepiej jak się wyróżnia. Jeśli masz nowoczesną sypialnię, wybierz model tapicerowany skórą lub minimalistyczny, osadzony na cienkich nogach. W romantycznych sypialniach doskonale odnajdzie się łóżko z dużym pikowanym zagłówkiem lub z ogromną ramą, na której można zawiesić baldachim.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA