Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko tapicerowane Tulip firmy Hilding Polska zapewni wygodę dzięki temu, że ma wysoki, miękki zagłówek. To wspaniałe podparcie dla zmęczonych pleców. Fot. Hilding Polska

Meble do sypialni. Najlepsze łóżka tapicerowane

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 gru 2015 15:33 (aktualizacja: 03 gru 2015 08:17)

Tapicerowane łóżko to wspaniały element wyposażenia sypialni. Wprowadza do niej elegancki styl, klasę, ale też zapewnia ogromną wygodę.

Tapicerowane łóżko wprowadza do wnętrza wspaniały styl. Jest nie tylko praktycznym i wygodnym meblem, ale również pełni rolę dekoracji sypialni. Na rynku znajdziemy wiele wspaniałych modeli, które są odpowiednie zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych aranżacji.

W nowoczesnej, nieco minimalistycznej sypialni doskonałym rozwiązaniem będzie łóżko z niskim zagłówkiem bądź zupełnie go pozbawionym. Rama osadzona na cienkich, metalowych nogach sprawi zaś, że sypialnia optycznie się powiększy, a sam mebel będzie wyglądał lekko i nowocześnie. 

W klasycznej sypialni idealnie sprawdzą się łóżka z bogato zdobionym zagłówkiem. Do wyboru mamy tradycyjne zagłówki pikowane, z kryształkami umieszczonymi w zagłębieniach przeszyć lub gładkie, wykonane z połyskującej tkaniny.

Zajrzyj do galerii zdjęć i zobacz 6 najciekawszych modeli. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA