Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko z nowej serii Hurdal, marki IKEA Cena od 1179 zł. Fot. IKEA

Meble do sypialni. Najpiękniejsze łóżka w drewnie

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 gru 2014 10:22 (aktualizacja: 02 gru 2014 08:05)

O zaletach naturalnego drewna chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Pięknie prezentuje się w każdym zakątku domu, także w sypialni. Dzisiaj prezentujemy najciekawsze łóżka w drewnie.

Drewno ma naturalną właściwość ocieplania pomieszczeń. Nie chodzi tylko o to, że w dotyku jest to materiał ciepły i przyjemny, ale w szczególności ciepłe są jego odcienie. Kolory ziemi należą bowiem do tych, które wprowadzają do wnętrz spokój i harmonię, a drewno w różnych odcieniach brązu, jest jednym z podstawowych barw matki ziemi. 

Wstawiając do sypialni drewniane łóżko, sprawimy, że pomieszczenie będzie przytulne i ciepłe. Chcąc dodać wnętrzu większego spokoju można połączyć drewno z bielą, zaś unowocześni wnętrze duża ilość kolorów. Nie tylko w postaci mebli uzupełniających, ale przede wszystkim w formie dodatków - barwnej pościeli, poduszek czy też bibelotów ustawionych obok, na nocnej szafce. 

Wybór drewnianego łóżka wiąże się ze sporym wydatkiem, ponieważ naturalne drewno ma także dość wysoką cenę. Jednak jest to wybór sprawdzony i łóżko z prawdziwego materiału będzie służyło domownikom przez długie lata. Jeśli zaś nie chcemy przeznaczać na nie dużej sumy pieniędzy, warto wybrać meble pokryte naturalnym, drewnianym fornirem. Do złudzenia przypominają one bowiem prawdziwe drewno, a na temat ich trwałości można wygłaszać wyłącznie dobre opinie. Podstawową zaletą będzie zaś cena - znacznie niższa, niż łóżka wykonanego z litego drewna. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA