Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Allesia marki Bogfran. Atuty sypialni to pakowna szafa 4 drzwiowa, wewnątrz której znajduje się aż 5 półek i długi drążek ubraniowy, oraz nowoczesne, minimalistyczne łóżko. Cena łóżka: 1.066 zł. Fot. Bogfran

Meble do sypialni. Nowości do 2 tys zł

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 16 cze 2015 14:47 (aktualizacja: 17 cze 2015 07:56)

Nie macie pomysłów na modną sypialnię? Zobaczcie jakie kolekcje proponują aktualnie producenci mebli. Wszystkie dostępne są w polskich salonach meblowych.

Odpowiednio dobrane meble są sekretem pięknej i przytulnej sypialni. Sypialnia jest przede wszystkim miejscem wypoczynku po trudach całego dnia, dlatego musi być wygodna i atrakcyjna wizualnie. W asortymencie sklepów dostępnych jest dużo interesujących kolekcji mebli do sypialni, w ciekawych wariantach kolorystycznych, bez trudu odnajdziemy więc zestaw idealny dla siebie. 

Najmodniejsze aktualnie sypialnie kojarzą się z nowoczesnością. Wyróżniają je białe, lakierowane, minimalistyczne fronty. Nie znajdziemy tu nostalgicznego baldachimu czy rzeźbionych elementów. Bardzo modne jest efektownie łączenie materiałów i kolorów, np. jasnego drewna z kolorem białym. Dekory imitujące drewno doskonale łączą się także z frontami laminowanymi, lakierowanymi  i akrylowanymi. 

W galerii znalazło się też kilka propozycji dla wielbicieli bardziej tradycyjnych rozwiązań. Wygodne łoża, pojemne szafy, dekoracyjne zagłówki i stylowe detale - to przepis na klasyczną sypialnię w drewnie. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA