Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Azteca to meble w minimalistycznym stylu, które nadadzą każdemu wnętrzu nowoczesnej elegancji. Cena mebli na zdjęciu 2.926 zł. Fot. Black Red White

Meble do sypialni. Podajemy ceny całych kolekcji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 27 kwi 2016 08:50 (aktualizacja: 27 kwi 2016 10:41)

Wygodne łóżko jest absolutnie konieczne do tego, aby wypocząć i obudzić się zrelaksowanym. Jednak oprócz wygody, równie często bierzemy pod uwagę cenę mebli. Zobacz, co oferują producenci.


Przysłowie „Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz” nabiera szczególnego znaczenia, zwłaszcza wtedy, kiedy budzimy się niewyspani i obolali po nieprzespanej nocy na niewygodnym łóżku. Fakt ten sprawia, że decydując się na jego zakup zwracamy uwagę nie tylko na wygląd, ale również na ergonomię i funkcjonalność. Poza wygodą, na drugim miejscu stawiamy cenę mebli, która ma ogromne znaczenie w chwili zakupu. 

Wymiar ma znaczenie

Standardowo dla osoby dorosłej wystarczy 90 cm szerokości materaca. W przypadku kiedy śpią na nim dwie osoby, idealnie jest, kiedy swobodnie mieszczą się one leżąc obok siebie z rękoma podłożonymi pod głowę i z łokciami na zewnątrz. Im szersze łóżko, tym śpimy na nim wygodniej, bo sen zakłócany przez partnera jest jednym z najczęściej zgłaszanych problemów wśród żyjących ze sobą par.

Łóżko powinno być przynajmniej o 10-15 cm dłuższe niż najwyższa osoba na nim śpiąca. Nie bez znaczenia jest także jego wysokość. Najwygodniejsze dla osób dorosłych są takie, które mają około 60 cm wysokości, licząc podstawę wraz z materacem.  

Teraz, kiedy wiemy, jak wybrać wygodne meble do sypialni, sprawdźmy, co ciekawego oferują w swojej ofercie producenci - w różnych cenach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA