Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Izera. Dekor idealnie oddaje rysunek drewna i jego usłojenie. Wybarwienie płyty meblowej ciekawie komponuje się z ciemnobrązowym, oszklonym frontem szafy. Fot. FM Bravo

Meble do sypialni. Tak urządzisz przytulne i ciepłe wnętrze

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 19 maj 2015 21:24 (aktualizacja: 20 maj 2015 08:33)

Sypialnia powinna być najbardziej przytulnym i ciepłym pomieszczeniem w całym domu. Jest wiele możliwości, aby tak się stało. Sprawią to wyjątkowe meble i dodatki, które tworzą niepowtarzalny i przyjemny klimat wnętrza.

Jednym z najważniejszych elementów komfortowej sypialni są oczywiście odpowiednie meble - duże i wygodne łóżko, szafeczka nocna, na której będzie można ustawić lampę czy odłożyć książkę, jak również pakowna szafa. Jeśli mamy na to miejsce, warto zainwestować w garderobę, która zapewni wiele miejsca do przechowania. Ciekawym rozwiązaniem jest także ustawienie w sypialni niewielkiej toaletki, która będzie świetnym miejscem do wykonywania porannego makijażu. 

Równie ważna, co odpowiednie meble, jest kolorystyka sypialni. Najlepszym wyborem będą jasne kolory, jak biel, beż, rozbielone szarości czy pastele. Dobrodziejstwo jasnych barw polega także na tym, że powiększają one optycznie pomieszczenia. Dlatego jasne kolory będą doskonałe do aranżacji małej sypialni. Dużą zaś rozświetlą i podkreślą jej przestrzeń. Dobrym wyborem jest także zastosowanie ciepłego oświetlenia, które nada wnętrzu przytulnego nastroju. Dzięki temu w takiej sypialni będzie się wypoczywać z największą przyjemnością. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA