Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko w całości tapicerowane to sprawdzony sposób na przytulną aranżację. Trzeba je jednak odpowiednio pielęgnować, ponieważ na tkaninie może zbierać się kurz. Fot. Bonaldo

Meble do sypialni. Wybierz miękkie i przytulne łóżka tapicerowane

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 kwi 2015 08:08 (aktualizacja: 07 kwi 2015 07:59)

Sypialnia powinna być miejscem przjaznym i ciepłym. Jak sprawić, aby taka była? Najlepiej wybrać miękkie i przytulne łóżko tapicerowane.

Łóżka tapicerowane niewątpliwie ocieplają całe wnętrze sypialni. Wprowadzają do niej przytulny klimat, harmonię i porządek. Większość modeli tapicerowanych tkaniną lub skórą ma wysokie zagłówki, które dodatkowo pełnią rolę dekoracji, ponieważ ozdabiają ścianę. Wspaniałe jest również bogactwo kolorystyczne tkanin. Dzięki temu możemy wybierać barwy, które najbardziej pasują do naszych upodobań, jak również stylistyki wnętrza. 

Ta naturalna skłonność do czynienia wnętrz przytulnymi, bierze się z tego, że tkaniny same w sobie są miękkie i ciepłe w dotyku. Kojarzą się z czymś miłym i wygodnym. Dotykanie ich jest znacznie przyjemniejsze, niż chłodnych i gładkich powierzchni, jak śliskie laminaty czy surowe drewno. Dlatego, jeśli zależy nam na przytulnej sypialni, powinniśmy koniecznie wybrać łóżko tapicerowane.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA